ניקוי רעלים

איך מתבצע ניקוי רעלים


יש המון שיטות לניקוי רעלים.
למשל ניקויי בזק של כמה ימים, או שיטות שמציעות ניתוק מהחיים למשך כמה ימים במלון או אורחן, בליווי טיפולים שונים, ישנן שיטות שמנחות לביצוע צומות, שתיית מיצים בלבד ועוד. כל השיטות נכונות וטובות, בהתאם להכשרת המטפל והעדפותיו, תוך התאמה למטופל.
 
הניקוי בשיטה שלי, דוגל  בביצוע התהליך תוך שמירה על השגרה, העבודה, הלימודים, מתוך אמונה ששיטה כזו מאפשרת להטמיע ביתר הצלחה את העקרונות אל תוך היומיום הפרטי של כל אחת ואחד.
אין ספק שמודל זה יכול להיות מאתגר יותר, אך ההנחה היא שעם הליווי והתמיכה הניתנים, הסיכוי להתמדה באורח החיים הבריא ולשמירה על תוצאות הניקוי גבוה לאין שיעור.
בסופו של דבר רובינו מבקשים לחיות בדרך בריאה לנו לא רק לפרק זמן מסוים אלא רוב הזמן ושיטה זו מאפשרת לנו להשתמש בניקוי הרעלים כבסיס לאורח חיים בריא ונכון לנו.
 
בשיטה זו אני נותנת בכל שבוע תפריט חדש, התפריט מורכב ממזון משביע, פשוט להכנה, ובסדנא יש לנו גם שפית צמודה שמלמדת אותנו להכין את המנות לפי התפריטים השבועיים, כך שהאוכל יהיה טעים, בריא ומשביע
 
הכלי העיקרי שלנו בניקוי הוא תזונה-
• נקיה מאלרגנים ומחומרי עיבוד תעשייתיים.
• מעודדת ניקוי : עשירה בכלורופיל.
• קלה לעיכול.
• מניעה ומעודדת חידוש : נבטים, נבטוטים, לימון, ירקות ירוקים, שתייה מרובה ומזון עשיר בנוזלים.
 
אנחנו נעזרים בתוסף תומך-
תמיכה בתהליך על ידי פורמולת צמחי מרפא או תוסף של מזון על על מנת לתמוך באיברים השותפים לתהליך, לחזקם ולהמריץ תהליכי ניקוי, שיקום ולהגביר את האנרגיות. 


איילת, אני מעוניין/ת לשמוע עוד על ניקוי רעלים