מטופלים מספרים וממליצים

מטופלים מספרים וממליצים

ד"ר גלית עברה ניקוי רעלים ומספרת על הרווחים מהתהליך כמו גם על האתגרים.
עשתה את התהליך כמו גדולה, שינתה הרגלים שלה ושל המשפחה והרגישה הרבה יותר טוב!

עברתי לפני כשנה ניקוי רעלים אצל איילת,
בתחילה חששתי מהתהליך, ממגבלות התפריט ומאכילת מזונות שלא היו מוכרים לי.
עם זאת, הרגשתי שזה יהיה נכון לגוף ולנפש שלי, לעבור את התהליך.
השבוע הראשון לא היה פשוט, מפני שהיה עלי לוותר על דברים שאני אוהבת ורגילה לאכול, אבל דרך עבודה משותפת עם איילת והסבר מקצועי והגיוני שנתן לי כוח, המשכתי ועברתי את התהליך במשך כחודש.
למדתי איך הגוף שלי מגיב לסוגי מזון שונים, מה עושה לי טוב ומה עושה לי רע. בדרך זו הבנתי איך נכון לי לאכול. לאחר כשבועיים, התחלתי להרגיש נפלא, ברמת העיכול וגם מבחינה חיצונית: עור הפנים, השיער שהיה יפה יותר ועם ברק.
למדתי לאכול דברים חדשים, שנוספו לתפריט המשפחתי שלנו, גם כשהסתיים התהליך בליווי של איילת, המשכתי  בתזונה שסיגלתי לי במהלך הניקוי עוד תקופה ארוכה.
שמחה מאוד שעברתי את התהליך הזה וממליצה עליו לכל מי שמרגיש צורך בשינוי בריאותי ובכלל.
ד"ר גלית דויטש
גדרה
 
היא מספרת על הרזייה, על שינוי באורחות חיים ועל שיפור במגוון סימפטומים בעקבות תהליך ניקוי רעלים וליווי שלי. כל הכבוד לה על הדרך שעשתה!

שלום לכולם,
רציתי לספר על תהליך הניקוי שעברתי בהנחיית איילת וכיצד הוא השפיע עלי.
לאורך מספר חודשים סבלתי מתחושת חנק מאוד לא נעימה בגרון ואובחנתי ע"י רופא כבעלת חומציות יתר בקיבה שעלתה לכיוון הגרון ויצרה דלקת בוושט.
במשך זמן מה נטלתי תרופות אך, משהתחושה לא השתפרה, החלטתי ללכת על טיפול תזונתי טבעי וכך, בהמלצת חברה, הגעתי אל איילת.
לאחר פגישת היכרות בה התבקשתי לספר בפירוט על עצמי,עיסוקי ואורח חיי,התאימה לי איילת תפריט המבוסס על אוכל טבעי בעיקר מן הצומח.
בהתחלה ,נראה היה לי שאתקשה  לעמוד באתגר. אבל , מאחר והרגשתי הטבה מסוימת לגבי התסמינים המשכתי במרץ בתהליך הניקוי.
לאחר מספר שבועות ניכר שיפור משמעותי בתופעות הנלוות, וכיום כחצי שנה לאחר סיום התהליך כמעט שאין להם זכר.
בכל פגישה שוחחה איתי איילת על השבוע שעבר עלי מבחינה תזונתית ועל הרגשתי הכללית ונתנה לי תפריט חדש תוך מתן הנחיות מפורטות ואפשרויות לגיוון המזון.
ברצוני לציין במיוחד את השיחות שנערכו בכל מפגש.
איילת היוותה אוזן קשבת לכל אשר סיפרתי לה ועודדה אותי מאוד ברמה המעשית וגם ברמה הרגשית.
בתמיכתה ובעידודה התחלתי לעסוק בספורט ויחד עם התפריט התזונתי המבוקר, השלתי מעלי מספר קילוגרמים וחשתי שיפור גם במצב עור הפנים שלי.
בנוסף, השתמשתי בקרמים הטבעיים שרקחה שהיטיבו עם עורי.
לסיכום, אני ממליצה בחום לכל מי שמעוניין וזקוק לניקוי להגיע אל איילת.
התרשמתי מאוד מאופן הטיפול האחראי והמקצועי שלה, כמו- גם מהידע הרב שהפגינה בתחום בצד יכולת אמפתיה למטופליה.
בכבוד רב,
ש.

נפתלי מספר על ליווי תזונתי למטרת הרזייה ושיפור במגוון סימפטומים, הוא מתייחס גם להיבטים רגשיים שהושפעו מהתהליך, כל כך מרגש שעברו מספר שנים מאז סיים את דרכו איתי והוא ממשיך לנהל את אורח החיים שסיגל לו ונהנה מהתוצאות.

איילת,
אפתח ואומר תודה. 
ברצוני לספר על גודל ההשפעה והשינוי שחוללת בחיי.
הגעתי אלייך סקפטי וחסר אמונה, הגעתי בתקופה לא פשוטה כאשר אני נתון ללחץ עצום חסר שקט וסבלנות לכל.
כאשר משקל הגוף שלי שבר שיאים ונסק כלפי מעלה כאשר במקביל הפרמטרים הגופניים שלי צונחים.
ברגעים האלה הגעתי אליך, ומצאתי קודם כל אי של שקט, חיוך גדול, אדם חכם וקשוב מקצועית ומקצוענית מהמעלה הראשונה.
בנית עבורי תוכנית, ולווית אותי לאורכה, יצרת בי את האמונה שניתן ואפשר לבצע את השינוי הנדרש.
כאשר משבוע לשבוע המשקל ירד הפרמטרים השתפרו ואיתם ירד הלחץ וחזר הכייף.
בנוסף ואף חשוב יותר גרמת לי לשנות את אורחות חיי.
אין ספק שהדרך שהתווית, המפגשים, ההסברים והעידוד גרמו לשינוי המבורך שינוי אשר הפך לאורח חיים.
ועל כל זאת אני רוצה לומר לך
תודה רבה!
נפתלי.
 
הם טבעונים, זוג נשוי שהגיעו כל אחד מהם עם מטרות שונות לטיפול, עברו ניקוי רעלים שהותאם לאורח החיים הטבעוני שלהם, הם ממשיכים לעבוד לפי התוכנית ונהנים מהתוצאות.
טבעונות יכולה להיות אתגר מורכב, אמנם היא נחשבת תזונה בריאה יותר, אך בהיעדר הדרכה היא עלולה להתבסס על מוצרים תעשייתיים ולא בריאים,להיות לא מאוזנת ולייצר חסרים ברכיבים חיוניים. איזה יופי שהם בחרו לקחת את הטבעונות למקום באמת בריא, הרווח כולו שלהם!

בוקר טוב איילת,
כרגע חזרנו מאיטליה ורצינו לשבח אותך על החיוניות, הקלילות וההרגשה הנפלאה שליוותה אותנו לאורך אלפי קילומטרים שבין רומא לטוסקנה.
התהליך הנפלא של ניקוי הגוף מרעלים שעברנו אצלך הביא לירידה במשקל שלא הצלחתי לעשות זאת בתוכניות אחרות למרות שלא אכלתי הרבה גם קודם.
האוכל בתוכנית אותי באופן אישי הרגיע לאורך כל היום (בעבר הייתי רעבה לאורך היום).
גם בעלי ירד במשקל, מרגיש מצוין, ויש לציין שאחרי איטליה לא עלינו במשקל J. איטליה היא לא מקום לטבעונות, למרות זאת היו מאוד נדיבים אלינו ואפילו פתחנו מספר מסעדות לאופציה הזאת, והם מיוזמתם קנו חלב סויה ואפילו לא חייבו אותנו יותר בניגוד למה שקורה בארץ. הצלחנו למצוא אורז ודברים שעשו לנו נעים וטוב בבטן, כמו בתוכנית שלמדנו אצלך.
למדנו וחווינו אצלך מה זאת אלרגיה למזון ואנו ממשיכים להימנע מדברים שקודם לא ידענו את השפעתם הרעה על גופינו והרגשתנו.
 תודה על השיעור החשוב בחיים ונמשיך לאמץ את התהליך, לנו הוא עשה מאוד טוב.
 
 
היא באה לליווי תזונתי למטרת הרזייה ומתארת את התהליך ומה הרוויחה ממנו. היא גיבורה אמיתית שבוחרת כל יום מחדש לחיות את החיים במלוא המשמעות. כל כך הרבה כבוד יש לי אל הדרך שלה!

את איילת אני מכירה שנים רבות מאז היותה בצבא קבע. החלטתי לעבור שינוי תזונתי בעקבות השמנה. איילת הייתה מקצועית ביותר ועניינית. התפריט עזר לי להוריד במשקל ונתן לי כלי עזר להמשך החיים. אין ספק שאיילת היא גורו לתזונה .. ממליצה עליה בחום
 
היא מספרת על תהליך הניקוי ועל אתגריו, ומתארת היבטים רגשיים ומנטאליים בנוסף והיבטים הפיזיים של הניקוי. המסקנות שלה והשינוי שעברה הפכו לחלק ממנה. כמה רצינות וכמה עומק יש בתהליך שעשתה, כל כך מעריכה את הנחישות שלה ובעיקר את ההבנה שאין זמן שהוא נטול אילוצים. היא בחרה לעשות את הכי טוב שהיא יכולה בכל נקודת זמן, יש בחירה נכונה מזו?

התחלתי תהליך ניקוי אצל איילת. אמנם המפגשים הסתיימו אך התהליך ממשיך וילווה אותי מן הסתם עוד בהמשך הרבה זמן. התהליך כלל תפריט מאתגר עם צמחי מרפא. מה קיבלתי ? יכולת להפריד בין עיקר לתפל , יכולת התמקדות טובה יותר, יכולת להיות ולהנות מן הכאן והעכשיו. יכולת להקשבה פנימית מדוייקת יותר. ירדתי כ 3 קילו, ההשמנה הבטנית בירידה, עור הפנים פחות אדום , נגעים על העור בתהליך הצטמקות ונסיגה. לא נמשכת למזון מתועש, אמנם התחלתי את התהליך בתקופה מאתגרת - החופש הגדול, עם ילדים בבית ועם מבחני גמר על הראש, ובקלות יכולתי להישבר ולומר שאתחיל שוב "אחרי החגים" אך השתדלתי להמשיך ולדבוק כמה שאפשר בדרך הזו!
 
הוא הגיע לליווי תזונתי עם בירור לגבי תוספים רבים שנטל למטרות שונות. המון אנשים חושבים שמוצרים טבעיים כמו ויטמינים ומינראלים הם בלתי מזיקים. ממש לא נכון- אם זה יודע להואיל, זה יכול גם להזיק. כמה נכון היה מצידו להבין שהכמות של התוספים שהוא לוקח היא כבר לא הגיונית...עשינו סדר בתזונה ובתוספים, כך שהוא נוטל כיום הרבה פחות מהם, ואיזה יופי שבזכות התזונה הנכונה לו, הוא אינו נזקק עוד לסותרי החומצה שנטל נגד צרבת.

לפני כחודשיים עברתי תהליך ליווי תזונתי עם איילת, הגעתי להחלטה לגשת לייעוץ מאחר והרגשתי שאני נוטל יותר מדי תוספי תזונה שלתחושתי לא הייטיבו איתי. במפגש הראשון בוצע סקר מקיף כולל מעבר על בדיקות דם שבעקבותיו הוחלט עם איזה תוספים להשאר ואיזה להסיר מרשימת התוספים בנוסף הוצע לי תפריט המתאים לי תפריט מאוזן שישלים את החוסרים מאחר ואני צמחוני כ (40 שנה) במפגשים הנוספים שוחחנו על הרגלי תזונה והדרכה חשובה על זיהוי המרכיבים במזון. הדבר היפה והמוחשי ביותר מבחינתי זה הפסקת תלות בתרופה גד צרבות שנטלתי יום יום במשך 6 שנים והיום היא כבר לא ברשימת התרופות שלי. יש לציין כי בחודשיים הורדתי כשני ק"ג ממשקלי ואני עובד על הטמעת ההרגלים לתזונה נכונה. מודה לאיילת על הליווי והתמיכה
 
כמה מרגש לראות איזה מגוון של תופעות באות על פתרונן או זוכות להטבה במהלך ניקוי רעלים ואחריו. איריס היא גם חרוצה ונחושה, כשהיא מציבה לעצמה מטרה אין שום קושי או אתגר שיכניע אותה, והנה התוצאות המדהימות!

שמי איריס בניטה בת 46 אמא ל3 ילדים ניקוי רעלים שמעתי פעם ראשונה לפני כמעט 3 שנים כחלק מתהליך לירידה במשקל לאחר תקופה של תזונה נכונה וירידה טובה איילת סיפרה לי על תהליך ניקוי רעלים ומה זה עושה לגוף וכמובן שעל הדרך אני ירווח גם ירידה נוספת במשקל . לפני התהליך עשיתי הכנה טובה לגוף ולכן הניקוי עבר ממש בקלות , הרגשה של אנרגיות מטורפות , העור הבריק וזהר , כאבי שהיו לפני נעלמו , נפיחות בבטן נעלמו , הרגשת קלילות וההמחזור החודשי הפך להיות כמו של נערה בת 18 וכמובן ירידה של כמעט 4 קילו בחודש . התאמניתי מלא היה לי כייף ונהנתי מכל רגע . לאחר שנה וחצי עשיתי זאת שוב היה יותר קשה אבל עדיין ההרגשה היתה אותה , קלילות ובאותה תקופה סבלתי מאלרגיות קשות וזה פשוט הציל . אין ספק שהניקוי עושה הרגשה נפלאה תודה איילת
 
איזה תהליך מדהים היא עברה, עם כל כך הרבה תובנות. איזה שיפור במדדי כולסטרול ואיזו הקלה בתופעות עיכוליות. ולגבי המשפט האחרון שלה- ברור שהיא יכולה לחזור, אלי תמיד אפשר לבוא לחזק את השינוי, לדייק אותו וכמובן להציב מטרות חדשות לפי מה שנכון לאותו זמן.

עברתי תהליך ניקוי עם איילת לפני כשנה. במגביל עברתי גם גמילה מסוכר. היה לי לא קל לעמוד בתפריט אבל ככל שהזמן עבר לא הרגשתי שמשהו חסר לי בתזונה. התוצאה היתה הרגשה יותר קלילה, ללא בעיות בבטן והרבה פחות ליחה, הורדתי כ4 קילו בשלושה שבועות והכולסטרול והטריגליצרידים חזרו לנורמה. כל זה בליווי צמוד ואכפתי ומקצועי של איילת. מקווה שבעתיד הקרוב אוכל לחזור על התהליך שוב.

בחורה צעירה ומקסימה, שרצתה לבדוק כיצד ניתן להקל על תופעות מהן סבלה, עברה ניקוי רעלים ומספרת בקצרה על התהליך שעברה.

לאיילת הגעתי לאחר ששמעתי עליה המלצה חמה. בפגישה הראשונה עברנו על כל הגורמים, וגם כאלה שבמבט ראשון נראים לנו לא קשורים לתזונה שלנו. לאורך כל התהליך קיבלתי ליווי צמוד והכי חשוב את התחושה כי חשוב לשאול שאלות וללמוד עוד על המזון שאנחנו אוכלים. גם לאחר סיום התהליך איילת מעודדת להמשיך ולהתייעץ איתה בכל תחום שנצטרך. אני ממליצה עליה בחום לכל אדם אשר מעוניין לעבור שינוי אמיתי.
 


דף הבית טלפוןwazeפייסבוק